
Коло надувне для плавання Intex Зигзаг помаранчеве, 91 см Q-STORE -shopping-without-problems-
300 ₴
- Готово к отправке
- Код: DM-59256-06
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Літо, сповнене веселощів! Коло надувне для плавання Intex Зигзаг помаранчеве, 91 см — найпопулярніший аксесуар для пляжного відпочинку!
Легке та зручне, діаметром 91 см
Кільце для плавання Intex - чудовий аксесуар для відпочинку біля води або в басейні
Практичний — міцні ручки роблять плавання в кільці ще легшим та комфортнішим!
Міцний — виготовлений з міцних ПВХ матеріалів, стійкий до дрібних пошкоджень
Прикрашений яскравим малюнком, що забезпечує високу видимість у воді для безпечного використання дитиною.

Технічні характеристики:
- Виробник: Intex
- Діаметр: 91 см
- Матеріал: ПВХ
- Товщина: 0,23 мм
- Максимальне навантаження: 60 кг
- Рекомендований вік: 9 років і старше
- Габарити в упаковці: 3 x 16 x 25 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,44 кг |
| Довжина, см | 91 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | коло надувне |
| Ширина, см | 91 см |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴
