
Підставка для напоїв надувна Bestway 34127 Павич Q-STORE -shopping-without-problems-
152 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: DM-34127-02
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Надувна підставка для напоїв у формі павича Bestway 34127
Ви любите відпочивати у домашньому саду, у басейні чи на пляжі? Для цього випадку Bestway підготував дуже практичне рішення.

Надувний тримач для напоїв дозволить Вам повноцінно розслабитися. Ви можете зосередитися на засмаганні, не перериваючи без потреби відпочинок.
Це дуже практичне рішення, яке дозволить вам підтримувати належний рівень гідратації.

Характеристики:
- надувний тримач для напоїв
- форму та графіку із зображенням фламінго
- яскраві кольори
- простий у використанні
- ідеальний розмір
- доступний у двох дизайнах: рожевий фламінго, блакитний павич
Технічні дані:
- Розміри: 22,5 х 22,5 см
- Матеріал: ПВХ
- Вага: 0,06 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Материал | ПВХ |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,06 кг |
| Висота, см | 22,5 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | підставка для напоїв |
| Ширина, см | 22,5 см |
Информация для заказа
- Цена: 152 ₴






