
Сонячне накриття для басейну Bestway 58060 244 см Q-STORE -shopping-without-problems-
460 ₴
- Готово к отправке
- Код: DM-58060
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сонячне накриття для басейну Bestway 58060 244 см — чудовий спосіб підтримувати воду в басейні теплою. Спеціальна конструкція зменшує ефект втрати тепла від води, що нагрівається сонцем. У комплект входить зручний мішок для зберігання.

Технічні дані :
- Призначення: каркасні басейни 244 см
- Діаметр кришки: 210 см
- Сумка для зберігання: так
- Вага: 0,7 кг
- Розміри упаковки: 30 x 40 x 9 см

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,7 кг |
| Довжина, см | 244 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | сонячне накриття |
| Ширина, см | 244 см |
Информация для заказа
- Цена: 460 ₴


