
Сонячне накриття для басейну INTEX 28029 488 x 244 см Q-STORE -shopping-without-problems-
1 674 ₴
- Готово к отправке
- Код: DM-28029
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сонячне накриття для басейну INTEX 28029 488 x 244 см сприяє прогріванню басейну
Все завдяки особливій комірчастій структурі тенту, яка не перешкоджає проходженню сонячних променів. Крім того, це покривало уповільнює охолодження води у басейні.
Запобігає попаданню бруду на поверхню води. Зменшує її випаровування. Не перешкоджає проходженню сонячних променів та дозволяє воді прогрітися швидше. Являє собою прозору плівку блакитнуватого відтінку комірчастої структури.
.jpg)
Сонячне накриття для басейну INTEX 28029 488 x 244 см зручно використовувати увечері – за ніч вода охолоне менше, а вже з першими променями сонця вона почне нагріватися.
Призначений для надувних та каркасних басейнів.
.jpg)
Характеристики
- Довжина 476 см
- Ширина 234 см
- Інформація Довжина 476 x Ширина 234 см
- Вага 2,7 кг
- Матеріал ПВХ з осередками повітря
- Виробник Intex
- Розмір упаковки 40x40x35 см
- Серія Solar Pool Cover
- Країна виробник Китай
- Товщина матеріалу 160 мікрон (150 г/м2)
- Упаковка поліетиленова сумка
- Колір блакитний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2,7 кг |
| Габарити упаковки (ДхШхВ) | 40 x 40 x 35 см |
| Довжина, см | 488 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | сонячне накриття |
| Цвет | Голубой |
| Ширина, см | 244 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 674 ₴


