
Сонячне накриття для басейну Bestway 58252 427 см Q-STORE -shopping-without-problems-
1 981 ₴
- Готово к отправке
- Код: DM-58252-pokrywa
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сонячне накриття Bestway для садових басейнів.
Сонячна кришка — чудовий спосіб зберегти воду в басейні теплою. Спеціальна структура на основі бульбашок повітря зменшує ефект втрати тепла від нагрітої сонцем води. Чохол постачається зі зручною сумкою для зберігання.
.jpg)
Технічні дані:
- Призначений для: каркасних басейнів 457, 427 і 396 см
- Діаметр кришки: 417 см
- Вага: 1,8 кг
- Сумка для зберігання: так
.jpg)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,8 кг |
| Довжина, см | 417 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | сонячне накриття |
| Цвет | Голубой |
| Ширина, см | 417 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 981 ₴




