
Сонячне накриття для басейну INTEX 28015 549 см Q-STORE -shopping-without-problems-
3 403 ₴
- Готово к отправке
- Код: DM-28015
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сонячне накриття для басейну INTEX 28015 549 см
Накриття для розширювальних і каркасних басейнів марки Intex діаметром 538 см. Сонячна кришка використовує сонячну енергію для нагрівання та підтримки температури води в баку.
.jpg)
.jpg)
Переваги чохла:
завдяки сонячній енергії допомагає нагрівати та підтримувати температуру води
простий у використанні
Технічні дані:
- Застосування: розширювально-каркасний басейн діаметром 549 см
- Розміри: 538 см
- Товщина: 150 г/м²
- Вага: 5,2 кг
- Діаметр (см) 549
- Сумісність каркасні та надувні басейни
- Форма кругла
- Вага (г/м2) 150
- Розміри басейну (см) 549
- Вага (кг) 5,2
.jpg)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5,2 кг |
| Довжина, см | 549 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | сонячне накриття |
| Цвет | Голубой |
| Ширина, см | 549 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 403 ₴



