
Коло надувне для плавання Bestway 91040N Mінні, 56 см Q-STORE -shopping-without-problems-
176 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: DM-91040N
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Коло надувне для плавання Bestway 91040N Mінні, 56 см
Плавайте з наймоднішими подружками Disney® у надувній трубці для плавання Disney Junior Minnie Mouse! Надувне кільце із зображенням Мінні Маус та її подруги Дейзі Дак, що плаває з бантиком, має діаметр 56 см (22 дюйми) і є ідеальним помічником для дітей віком від 3 до 6 років, які потребують невеликої допомоги у воді. Легко надувається, здувається і зберігається, покладіть цю надувну трубку в сумку для поїздок до басейну або озера в сонячні дні.

З Мінні Маус та Дейзі Дак ваша дитина буде просити цей веселий поплавок кожного ігрового дня, наповненого водою, протягом багатьох наступних літніх днів!

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,15 кг |
| Довжина, см | 56 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | коло надувне |
| Ширина, см | 56 см |
Информация для заказа
- Цена: 176 ₴




