Дитяче плавальне коло діаметром 76 см INTEX 59260 Відпочинок на воді не був би таким веселим без плавального кола! З ним ваша дитина зможе досхочу повеселитися і відчути себе впевнено. Цей продукт Intex створений для дітей віком від 8 років і старше. Він виготовлений з міцного вінілу з привабливими кольорами. З діаметром 76 см ця іграшка стане в пригоді під час ігор біля басейну, озера або моря.
.jpg)
Попередження: Використовувати тільки у воді, на глибині, де дитина може відчувати дно під ногами, і під наглядом дорослих.
Основні характеристики:
- яскраві кольори
- ремонтна латка в комплекті
Технічні дані:
- Розміри: діаметр 76 см
- Матеріал: ПВХ
- Товщина: 0,20 мм
- Вага: 0,11 кг
- Рекомендований вік: від 8 років
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,11 кг |
| Довжина, см | 76 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | коло надувне |
| Ширина, см | 76 см |
Информация для заказа
- Цена: 164 ₴

