
Диск чавунний K-SPORT O10 10 кг Q-STORE -shopping-without-problems-
1 108 ₴
- Готово к отправке
- Код: KS-296
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ЧАВУННИЙ ДИСК 10 КГ ідеально підходить для інтенсивних тренувань. Переваги: міцність, ергономічна ручка, легкість кріплення, повна серія вантажів з надійною вагою.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
- Товщина: 35 мм
- Матеріал: сірий чавун
- Допустима вага: ~3%
- Вага: 10 кг
- Діаметр отвору: 31 мм
- Загальний діаметр: 305 мм

ЕРГОНОМІЧНА РУЧКА — ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЇЇ ЯК ГИРЮ
Встановлення 10-кілограмового вантажу полегшено завдяки спеціально розробленій системі. Перфоровані ручки з обох сторін полегшують перенесення ваги. Крім того, навантаження вагою 5, 10, 20 кг можна використовувати як гирі. Тепер ви можете виконувати присідання, махи та вправи практично для кожної частини тіла з вагою K-SPORT.
ТОЧНА ВАГА
Попри унікальний зовнішній вигляд, вантажі зберігають відповідні пропорції та вагу. Навантаження проводилися з точністю 3%.
ВПРАВИ, ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ РОБИТИ З ЦИМ НАВАНТАЖЕННЯМ
- присідання з обтяженням
- підтягування штанги до підборіддя
- класична станова тяга
- випади зі штангою
- гребля зі штангою
- класичний жим лежачи
- випади зі штангою на спині
- підтягування зі штангою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | K-Sport |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 10 кг |
| Внутрішній діаметр отвору | 31 мм |
| Диаметр диска | 305 мм |
| Класс | Профессиональный |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Материал | Чугун |
| Покрытие | Краска |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Диск |
Информация для заказа
- Цена: 1 108 ₴
