
Диск чавунний K-SPORT O1.25 1,25 кг Q-STORE -shopping-without-problems-
654 ₴
- Готово к отправке
- Код: KS-295
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ЧАВУННИЙ ДИСК 1,25 кг ідеально підходить для інтенсивних тренувань. Переваги: міцність, ергономічна ручка, легкість кріплення.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
- Матеріал: сірий чавун
- Тип завантаження: чавун
- Допустима вага: ~3%
- Вага: 1,25 кг
- Діаметр отвору: 30,5 мм

НАДІЙНА ЯКІСТЬ ВИРОБНИЦТВА
Диск K-SPORT виготовлена з чавуну. На нього нанесено покриття, яке захищає від зовнішніх впливів і покращує якість виконання. Наші тести показали, що виріб має високу стійкість до механічних пошкоджень і гарантує довговічність протягом багатьох років.
НАДІЙНА ВАГА
Попри унікальний зовнішній вигляд, диски зберігають відповідні пропорції та вагу. Навантаження проводилися з точністю 3%.

ВПРАВИ, ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ РОБИТИ З ЦИМ НАВАНТАЖЕННЯМ:
- присідання з обтяженням
- підіймання штанги
- класична станова тяга
- випади зі штангою
- гребля зі штангою
- класичний жим лежачи
- випади зі штангою на спині
- підтягування зі штангою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | K-Sport |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,25 кг |
| Внутрішній діаметр отвору | 30,5 мм |
| Диаметр диска | 130 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Материал | Чугун |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Диск |
Информация для заказа
- Цена: 654 ₴

