
Диск чавунний inSPORTline Hamerton 5 кг Q-STORE -shopping-without-problems-
793 ₴
- Готово к отправке
- Код: 12710
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Диск чавунний inSPORTline Hamerton 5 кг з діаметром внутрішнього отвору 30 мм — це високоякісне навантаження для дисків діаметром 30 мм. Спеціальне покриття захищає плиту від зносу і можливої корозії. Плита виготовлена з якісного чавуну з тривалим терміном служби. Є практичні ручки для кращої керованості. Всі ці атрибути роблять пластини inSPORTline Hamerton популярною, а також невід'ємною частиною кожного тренажерного залу.


Технічний опис:
- Виготовлений з якісного чавуну
- Для грифів діаметром 30 мм
- Зносостійке покриття
- Можна використовувати самостійно як гантель
- Матеріал: чавун
- Діаметр диска: 22 см
- Ширина диска: 3 см
- Діаметр отвору: 30 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5 кг |
| Внутрішній діаметр отвору | 30 мм |
| Диаметр диска | 220 мм |
| Класс | для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Материал | Чугун |
| Покрытие | Краска |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Диск |
Информация для заказа
- Цена: 793 ₴

