
Диск чавунний inSPORTline Hamerton 2,5 кг Q-STORE -shopping-without-problems-
397 ₴
- Готово к отправке
- Код: 12709
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Диск чавунний inSPORTline Hamerton 2,5 кг — це високоякісний диск для грифів діаметром 30 мм. Спеціальне покриття захищає плиту від зносу і можливої корозії. Диск виготовлений з якісного чавуну з тривалим терміном служби. Є практичні ручки для зручності. Всі ці атрибути роблять диски inSPORTline Hamerton популярною, а також необхідною частиною кожного тренажерного залу.


Технічний опис:
- Виготовлений з якісного чавуну
- Для прутків діаметром 30 мм
- Зносостійке покриття
- Можна використовувати самостійно як гантель
- Матеріал: чавун
- Діаметр диска: 19 см
- Ширина: 2,5 см
- Діаметр отвору: 30 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2,5 кг |
| Внутрішній діаметр отвору | 30 мм |
| Диаметр диска | 190 мм |
| Класс | для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Материал | Чугун |
| Покрытие | Краска |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Диск |
Информация для заказа
- Цена: 397 ₴

