
Диск чавунний inSPORTline Hamerton 15 кг Q-STORE -shopping-without-problems-
2 282 ₴
- Готово к отправке
- Код: 12712
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Диск чавунний inSPORTline Hamerton 15 кг — це високоякісний диск для грифів діаметром 30 мм. Спеціальне покриття захищає диск від зносу та можливої корозії. Диск виготовлений з високоякісного чавуну з тривалим терміном служби. Існують практичні ручки для кращого керування. Усі ці атрибути роблять диски inSPORTline Hamerton популярною, а також важливою частиною кожного тренажерного залу.

Технічний опис:
- Виготовлений з високоякісного чавуну
- Для грифів діаметром 30 мм
- Зносостійке покриття
- Можна використовувати самостійно як гантель
- Матеріал: чавун
- Діаметр: 34,5 см
- Ширина: 4 см
- Діаметр отвору: 30 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 15 кг |
| Внутрішній діаметр отвору | 30 мм |
| Диаметр диска | 345 мм |
| Класс | Профессиональный |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Материал | Чугун |
| Покрытие | Краска |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Диск |
Информация для заказа
- Цена: 2 282 ₴

