Ponente - квадратний стіл з центральною опорою, який придатний для використання як на вулиці, так і в приміщеннях.
Всі елементи виготовлено з високоякісного поліпропілену, матеріалу який має високу стійкість до різноманітних природних факторів, таких як висока вологість, перепади температур, УФ-випромінювання сонячного світла.
Знизу на ніжках розташовані спеціальні вставки для запобігання ковзанню.
Завдяки свої надійній конструкції і високоякісним матеріалам, особливою популярністю виріб користується в сфері HoReCa.
Габаритні розміри: 70 x 70 х 72 см
Розміри в упаковці: 73 х 75 х 16 см
Вага: 11 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Progarden |
| Высота | 72 мм |
| Длина | 70 мм |
| Форма стола | Квадратный |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 г |
| Гарантия | 1 мес. |
| Максимальная нагрузка | 70 кг |
| Материал | Пластик |
| Размеры упаковки (ДхШхВ) | 72x72x16 |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Тип | Стол |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴

