Ermes - це сучасний стіл, який придатний для використання як на вулиці, так і в приміщеннях.
Столешня виготовлена з високоякісного поліпропілену, матеріалу який має високу стійкість до різноманітних природних факторів, таких як висока вологість, перепади температур, УФ-випромінювання сонячного світла.
Ніжки стола виготовлені із алюмінію.
Завдяки своїй надійній конструкції і високоякісним матеріалам, особливою популярністю виріб користується в сфері HoReCa.
Габаритні розміри: 75 х 75 х 72 см
Розміри в упаковці: 76 х 76 х 6 см
Вага: 6,8 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Progarden |
| Высота | 72 мм |
| Длина | 75 мм |
| Форма стола | Квадратный |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 75 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.8 г |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал | пластик+алюминий |
| Размеры упаковки (ДхШхВ) | 76х76х6 |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Тип | Стол |
Информация для заказа
- Цена: 2 376 ₴

