Великий обідній пластиковий стіл Prince.
Столешня та ніжки декоровані елементами під плетіння ротангу.
Виготовлений з поліпропілену, має високу стійкість до різноманітних природних факторів, таких як висока вологість, перепади температур, сонячне світло.
Невибагливий в догляді.
Стіл поставляється в розібраному вигляді: столешня + 4 ніжки.
Для збірки стола необхідно вставити ніжки в отвори зі зворотнього боку стола.
Габаритні розміри: 150 х 90 х 72 см
Розміри в упаковці: 94 х 78 х 15 см
Вага: 13,5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Progarden |
| Высота | 72 мм |
| Длина | 150 мм |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Антрацит |
| Ширина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.5 г |
| Гарантия | 1 мес. |
| Максимальная нагрузка | 70 кг |
| Материал | Пластик |
| Размеры упаковки (ДхШхВ) | 94х78х15 |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Тип | Стол |
Информация для заказа
- Цена: 5 132 ₴

