Пластиковий прямокутний стіл для тераси, балкону, дачі.
Виготовлений з поліпропілену методом прямого лиття.
Поверхня стола імітує дошки та має структуру деревини.
Стіл вологостійкий, не схильний до вигорання, стійкий до перепадів температур та УФ променів.
Стіл поставляється в розібраному вигляді: столешня + 4 ніжки.
Для збірки стола необхідно вставити ніжки в отвори зі зворотнього боку стола.
Для зручності зберігання ніжки ховаються в порожнину під столешнею.
Габаритні розміри: 138 х 79 х 72 см
Розміри в упаковці: 138 х 79 х 8 см
Вага: 11,5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Progarden |
| Высота | 72 мм |
| Длина | 138 мм |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 78 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.5 г |
| Гарантия | 1 мес. |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Материал | Пластик |
| Размеры упаковки (ДхШхВ) | 138х78х7 |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Тип | Стол |
Информация для заказа
- Цена: 4 075 ₴

