Прямокутний cтолик Jack відмінно поєднується з більшістю моделей лежаків та шезлонгів. Має поверхню, що імітує структуру штучного ротанга.
Ніжки стола знімні.
Виготовлений з поліпропілену. Не боїться перепадів температур, високої вологості, сонячного УФ-випромінювання) та простий в догляді.
Габаритні розміри: 59 х 46 х 40 см
Розмір упаковки: 59 x 46 x 8 см
Вага: 2,6 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Progarden |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 59 мм |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 46 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.6 г |
| Гарантия | 1 мес. |
| Максимальная нагрузка | 12 кг |
| Материал | Пластик |
| Размеры упаковки (ДхШхВ) | 59х46х8 |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Тип | Стол |
Информация для заказа
- Цена: 848 ₴


