Cтолик Naxos відрізняється особливою практичністю, адже під його стільницею досить простору для зберігання різноманітних дрібниць та аксесуарів. Має поверхню, що імітує структуру штучного ротанга.
Виготовлений з поліпропілену, матеріалу, який має високу стійкіть до впливу різних природніх факторів (перепадів температур, високої вологості, сонячного УФ-випромінювання) та простий в догляді.
Має просту конструкцію, тому збирання/розбирання не потребую особливих зусиль.
Габаритні розміри: 53 х 53 х 40 см
Вага: 4,3 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Progarden |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 53 мм |
| Форма стола | Квадратный |
| Цвет | Антрацит |
| Ширина | 53 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.3 г |
| Гарантия | 1 мес. |
| Максимальная нагрузка | 12 кг |
| Материал | Пластик |
| Размеры упаковки (ДхШхВ) | 54х54х14 |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Тип | Стол |
Информация для заказа
- Цена: 351 ₴


