Квадратний садовий стіл Fiocco відмінно підійде для літнього майданчика, веранди, тераси, альтанки на Вашій садовій ділянці.
Стіл виготовлений з поліпропілену - матеріалу, який має високу стійкість до впливу перепадів температур, високої вологості, сонячного УФ-випромінювання.
Стіл поставляєтся в розібраному вигляді: стільниця та ніжки. Для монтажу достатньо вставити ніжки в отвори зі зворотнього боку стола.
В центрі столешні є отвір для розміщення парасолі прикритий заглушкою.
Габаритні розміри: 80 х 75 х 72 см
Розміри в упаковці: 80 х 75 х 6 см
Вага: 6,2 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Progarden |
| Высота | 72 мм |
| Длина | 75 мм |
| Форма стола | Квадратный |
| Цвет | Антрацит |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.2 г |
| Гарантия | 1 мес. |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Материал | Пластик |
| Размеры упаковки (ДхШхВ) | 75х80х6 |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Тип | Стол |
Информация для заказа
- Цена: 1 895 ₴

