Приставний столик Siusi відмінно підходить для використання разом з шезлонгами або лежаками, а його поверхня імітує структуру дверевини.
Виготовлений з поліпропілену, матеріалу, який має високу стійкість до впливу різних природніх факторів (перепади температур, висока вологість, сонячне УФ-випромінювання).
Для зручності зберігання столики складаються в стопки.
Габаритні розміри: 42 х 37 х 38 см
Вага: 1,2 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Progarden |
| Высота | 38 мм |
| Длина | 42 мм |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 37 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.2 г |
| Гарантия | 1 мес. |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Материал | Пластик |
| Размеры упаковки (ДхШхВ) | 42х37х38 |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Тип | Стол |
Информация для заказа
- Цена: 356 ₴

