Кавовий столик Niso має оригінальний дизайн та практичну полицю під столешнею.
Виготовлений з поліпропілену.Має високу стійкість до впливу різних природніх факторів (перепадів температур, високої вологоісті, сонячного УФ-випромінювання)
Має просту конструкцію, тому збирання/розбирання не потребують особливих зусиль.
Габаритні розміри: 90 х 60 х 46 см
Розміри в упаковці: 90 х 60 х 6 см
Вага: 5,8 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Progarden |
| Высота | 46 мм |
| Длина | 90 мм |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Антрацит |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.8 г |
| Гарантия | 1 мес. |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал | Пластик |
| Размеры упаковки (ДхШхВ) | 90х60х6 |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Тип | Стол |
Информация для заказа
- Цена: 1 665 ₴

