Technoline Modell R Mint - це класичний настільний будильник у корпусі приємного м'ятного кольору з яскравим білим LED-підсвічування циферблату, абсолютно безшумним механізмом з плавним рухом секундної стрілки та будильником з функцією відкладеного сигналу Snooze. В нижній частині годинника є пласка частина для стійкого встановлення на столі.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 1 хв/міс
- Абсолютно безшумний механізм з плавним ходом
- Будильник із функцією повтору сигналу «snooze»
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Дисплей: аналоговий;
- Підсвічування дисплея: яскраве LED підсвічування циферблата білого кольору;
- Пласке дно для встановлення на столі;
- Розмір циферблата: 108x108 мм;
- Матеріал корпуса: пластик;
- Установка: на столі
- Колір циферблату: White (білий)
- Колір корпуса: Mint (м'ятний)
Живлення:
- Годинник: батарейка АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейка АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 121х121х42
- Розміри в упаковці, мм: 140х135х60
- Вага без упаковки, кг: 0.180
- Вага в упаковці, кг: 0.230
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technoline |
| Дополнительные характеристики часов-радио | |
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.230 |
| Вес (кг) | 0.180 |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Индикация | Години|Секунди|Хвилини |
| Колір циферблата | Білий |
| Комплект поставки | Годинник; Батарейка AA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Механизм | Кварцевий |
| Назначение | В дитячу|В кухню|В офіс|В спальню|У вітальню|Універсальні |
| Розміри в упаковці | 140 х 135 х 60 мм |
| Розміри циферблата | 108 x 108 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Годинник настільний |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Точность хода | +/- 1 хв в місяць |
| Форма корпуса | Круглая |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Будильник, Годинник |
| Цвет | Мятный |
| Штрихкод | 4029665100142 |
| Розміри | 121 х 121 х 42 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 089 ₴




