На перший погляд простий у виконанні настінний годинник Technoline WT7230 Black має дизайн, що привертає увагу, за рахунок виштампованих заглиблених цифр на тлі чорного матового циферблата. Циферблат не покритий склом, завдяки чому світлові відблиски не впливають на зручність читання часу. Для захисту стрілок та механізму під час транспортування годинник стаціонарно прикручений фіксаторами до упаковки, а стрілки закриті пластиковою накладкою.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 1 хв/міс
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Діаметр циферблата: 290 мм;
- Матеріал корпуса: пластик
- Стрілки годинника відкриті, циферблат без скла
- Установка: на стіні
- Колір циферблату: Black (чорний)
- Колір корпуса: Black (чорний)
Живлення:
- Годинник: батарейки АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція на українській мові
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 290х290х30
- Розміри в упаковці, мм: 297х297х65
- Вага без упаковки, кг: 0.41
- Вага в упаковці, кг: 0.61
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technoline |
| Дополнительные характеристики часов-радио | |
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.610 |
| Вес (кг) | 0.410 |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Индикация | Години|Секунди|Хвилини |
| Колір циферблата | Чорний |
| Комплект поставки | Годинник; Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція на українській мові; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Механизм | Кварцевий |
| Назначение | В кухню|В офіс|В спальню|У вітальню|Універсальні |
| Розміри в упаковці | 297 х 297 х 65 мм |
| Розміри циферблата | 290 x 290 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Годинник настінний |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Точность хода | +/- 1 хв / міс |
| Форма корпуса | Круглая |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Годинник |
| Цвет | Черный |
| Штрихкод | 4029665072302 |
| Розміри | 290 х 290 х 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 086 ₴


