
Стіл Bo-Camp Premium 100x60 cm Grey (1404406) Q-STORE -shopping-without-problems-
6 283 ₴
- Готово к отправке
- Код: DAS301452
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Термостійка та водостійка стільниця дозволяє використовувати цей стіл за призначенням, не турбуючись про те, що його поверхня буде пошкоджена гарячим або мокрим посудом. Стіл має дві можливі висоти установки, а також мікрорегулювання кожної ніжки для того, щоб виставити стільницю горизонтально на нерівній місцевості.
Легка текстильна сітка, розміщена під стільницею, дозволить зберігати під столом посуд або продукти. Bo-Camp Premium 100x60 cm у складеному вигляді є найбільш плоскою моделлю виробника, що робить його зручним для зберігання. Для зручності транспортування передбачено пластикову ручку.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 50
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: алюміній / термостійкий композит
- Висота стільниці, см: 36/70
- Розміри стільниці, см: 100х60
- Розміри в складеному вигляді, см: 100х60х3.5
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Grey (сірий)
Особливості конструкції:
- Термостійка та водостійка композитна стільниця
- Суцільна стільниця має ідеально рівну плоску поверхню, завдяки чому посуд, поставлений у будь-якому місці стільниці, стоїть максимально стійко.
- Набірна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу 36 см або 70 см.
- Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 50 кг.
- Зручна знімна сітка під стільницею дозволить зберігати продукти в тіні, або тимчасово прибрати зі столу зайве
- За столом можуть комфортно розміститися 6 людей
- Стіл максимально плоский у складеному вигляді
- Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу у зібраному вигляді
Комплектація:
- Стіл - 1 шт;
- Ніжки - 4 шт;
- Сітка - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 1000х600х700
- Розміри в упаковці, мм: 1000х600х35
- Вага без упаковки, кг: 5.60
- Вага в упаковці, кг: 5.80
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bo-Camp |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 5.80 |
| Вес (кг) | 5.60 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити в упаковці | 1020х620х60 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектация | Стіл - 1 шт;<br /> Ніжки - 4 шт;<br /> Сітка - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 50 |
| Материал конструкции | МДФ |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Назначение | Кемпинговые|Сад город |
| Наявність | В наявності |
| Розміри стільниці | 100х60 см |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 6283.00 |
| Розміри | 1000х650х650 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 283 ₴








