
Світлодіодна LED лампа для софтбоксу Andoer SBK-01 з пультом, для постійного світла, E27, 85W, 2шт. Q-STORE
1 700 ₴
1 447 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1126
Світлодіодна лампочка для софтбоксу з цоколем E27, 3200-5500K, 85W
Світлодіодна LED лампа Andoer (85W) використовується як джерело світла для різних приладів постійного світла з патроном E27. Вона сумісна із софтбоксом Andoer SBK-01 та будь-якими іншими студійними аксесуарами, які мають відповідний цоколь. В комплекті 2 лампи.
Пристрій складається з 72 світлодіодів та генерує світловий потік 3600 Лм.
Потужність однієї LED лампи становить 85W, вона забезпечує безперервне біле світло з колірною температурою 3200-5500К. Таке світло ідеально підходить для відео та фото зйомки, максимально натурально виглядає та якісно висвітлює необхідний об'єкт.
Конструкція добре продумана, корпус виконаний з алюмінію та має багато вентиляційних отворів, завдяки чому добре відводить тепло. Кришка лампочки матова, відмінно розсіює вихідне світло, маючи при цьому кут освітлення 180°.
Особливості
- Яскрава світлодіодна лампа на 72 світлодіоди.
- Універсальний цоколь E27 підходить для більшості софтбоксів та інших систем освітлення.
- Корпус з алюмінію з вентиляційними отворами, добре відводить тепло та охолоджує лампу.
- Широкий кут освітлення – 180°
- Енергозберігаюча лампа економить витрати при експлуатації
- Матова верхня кришка з розсіювальним дифузором для отримання максимально м'якого і натурального світла.
Характеристики
- Матеріал корпусу: алюміній+пластик
- Потужність: 85W
- Кількість світлодіодів: 72
- Колірна температура: 3200-5500K
- Кут розсіювання світла: 180°
- Потужність світлового потоку: 3600 Лм
- Індекс кольору (CRI): ~85%
- Цоколь: E27
- Напруга живлення: 100-240V
- Розмір: 16×12×12 см
- Вага: 277 г
Комплектація
- LED лампа для софтбоксу 85W – 2 шт.
- Пульт дистанційного керування - 2 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Andoer |
| Количество светодиодов | 72 шт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Байонет | E27 |
| Вид | Аксессуары|Лампы|Постоянный свет|Студийный свет |
| Вид лампы | LED лампы |
| Гарантия | 6 мес. |
| Диаметр кольца, см | 12 |
| Источник питания | Переменный ток 220 В |
| Комплектация | LED лампа – 2 шт.<br /> Пульт ДУ - 2 шт. |
| Мощность | 85W |
| Размер | 16x12 см |
| Режимы свечения | 3200-5500K |
| Тип света | Постоянный |
| Цветовая температура | 3200-5500К |
- Цена: 1 447 ₴









