
Акумуляторний світлодіодний налобний ліхтар Bailong SQ-815-2, з білим і синім світінням Q-STORE -shopping-without-problems-
400 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0040
Акумуляторный налобний ліхтар із кольоровими діодами Bailong BL-SQ-815
Налобний ліхтар Bailong BL-SQ-815 є портативним ліхтарем на голову з 3 білими світлодіодами і 2 кольоровими світлодіодами (жовтий/синій в залежності від моделі). Він має широкий спектр застосування: ремонт автомобілів, туризм, походи, а також стане в нагоді при їзді на велосипеді в нічний час.
Ліхтар оснащений 5 яскравими та якісними діодами типу Q5, потужність світлового потоку яких становить 500 люмен. Особливістю цієї моделі є можливість різнобарвного світіння. Для цього два нижні діоди випромінюють промінь синього або жовтого кольору (залежно від модифікації). Дальність видимості встановлених елементів освітлення становить 100 метрів.
Вбудований літій-іонний акумулятор 18650 робить ліхтар повністю автономним. Завдяки ньому можна гарантувати безперебійну роботу пристрою до 3-х годин, а зарядка проводиться безпосередньо через роз'єм microUSB, від будь-якого пристрою, що має USB-вихід і пропускає струм через нього.
Налобний ліхтар оснащений широкими якісними гумками з регулюванням розміру для надійного та зручного утримання пристрою на голові. Кут нахилу регулюється до 180 градусів. Завдяки регульованому кронштейну ліхтар можна направити прямо вперед, під ноги або вгору. Особливістю конструкції цієї моделі є можливість зняти ліхтар із кріплення, перетворивши його на мініатюрний ручний ліхтарик.
Корпус виконаний із пластику та має компактні розміри. Пристрій захищений від бризок та пилу, але не є повністю герметичним, тому остерігайтесь занурення у воду. Кнопка перемикання режимів та роз'єм microUSB розташовані на бічній панелі.
Особливості
- Дуже компактний, не займе багато місця при перенесенні чи зберіганні
- Встановлено потужні, яскраві світлодіоди Q5
- Кольорові світлодіоди синього чи жовтого кольору (залежно від модифікації)
- Зручне кріплення на голову, з легкістю регулюється та підлаштовується під потрібний розмір завдяки гумовим вставкам;
- Дальність видимості променя до 100 метрів
- Має 4 режими роботи: Світіння одного білого діода; Світіння 3 білих діодів; Світіння 2 кольорових діодів; Миготливий стробоскоп усіх діодів
- Регульований кут нахилу ліхтаря по вертикалі на 180°
- Довга робота ліхтаря, до 3 годин від одного заряду
- Живлення від одного акумулятора 18650.
- Підходить для домашнього використання, також буде помічником для туристів, рибалок, автомобілістів, велосипедистів
Технічні характеристики
- Модель: BL-SQ-815
- Модель світлодіодів: Q5 (білі + жовті/сині, залежно від модифікації)
- Живлення: від акумулятора 18650
- Ємність акумулятора (у комплекті): 1200 мАг
- Матеріал: пластик
- Регульована довжина ременів
- Регульований нахил ліхтарика: 180 °
- Вага: 92 г
- Кількість режимів: 4 режими - 1 білий діод, 3 білих діода, 2 кольорові діоди, стробоскоп кольорових і білих діодів.
- Яскравість: 500 люмен
- Дальність променя: 100 м
- Оптичний зум: ні
- Час роботи: до 3 годин (залежно від режиму)
- Тип перемикача: незалежний кнопковий перемикач
- Колір світла: біле світло + синє або жовте (залежно від модифікації)
- Розміри: 83 * 40 * 52 мм
- Вхідна напруга: AC 110-220V
- Зарядний інтерфейс: MicroUSB
- Захист від вологи: IP44
Комплектація
- Ліхтарик налобний – 1 шт.
- Еластичний ремінь на голову – 1 шт.
- Зарядний кабель USB - 1 шт.
Примітка! Якщо ви хочете значно продовжити роботу ліхтарика, вам потрібно купити ємніші акумулятори типу 18650, наприклад LiitoKala NCR18650B.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не відповідає за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bailong |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цветовая температура | 5000K |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпособы зарядки | От USB, От сети 220 В |
| Вес, г | 92 г |
| Вид | Налобные |
| Время заряда | 3 часа |
| Гарантия | 1 мес. |
| Дальность луча | 100 м |
| Емкость аккумулятора, мАч | 1200 mAh |
| Защищенность | Водонепроницаемые, Пылестойкие |
| Заявленное время работы | 3 часа |
| Источник энергии | Аккумулятор |
| Комплектация | Фонарь - 1 шт. <br /> Эластичный ремень на голову - 1 шт. <br /> Зарядный USB кабель - 1 шт. |
| Модификация | с синим диодом |
| Мощность светового потока, лм | 500 Люмен |
| Назначение | Для велосипедов|Для кемпинга|Для охоты|Для палатки|Для рыбалки|Поисковые|Тактические|Туристические фонари |
| Размеры | 83*40*52 мм |
| Режимы работы | 4 режима: 1 белый диод, 3 белых диода, 2 цветных диода, стробоскоп цветных и белых диодов. |
| Тип | Фонари |
| Цвет светодиода | Синий |
| теги | для рыбалки, компактные, недорогие, с ремешком, для гаража, для дачи, для охоты, для путешествий |
- Цена: 400 ₴









