
Професійний поліцейський відеореєстратор Digital Lion WA7-D, з пульом управління, нагрудний, 4000mAh, протиударний, IP67, 170°
8 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7184
Професійний поліцейський відеореєстратор WA7-D
Професійний відеореєстратор Digital LIon WA7-D - одна з передових моделей відеокамер, призначених для використання в поліцейських підрозділах або охоронних підприємствах. Активно використовується також охороною ТРЦ, пасажирськими компаніями і в гірничодобувній промисловості.
Ударостійкий і морозостійкий корпус дозволить не втратити всі дані, які вже були зняті. Також реєстратор має потужну ІЧ-підсвічування, широкий кут огляду в 170° і пило вологозахисту рівня ip67.
Вбудований літій-полімерний акумулятор на 4000 мАг дозволить вести безперервну запис протягом 9-10 годин. Заряджати пристрій можна за допомогою комплектної док-станції або безпосередньо usb кабелем, час зарядки займає приблизно 3-4 години.
Найголовніша перевага даної моделі - запис відео високої якості. Максимальна роздільна здатність відео становить 1296P і широкий кут огляду 170 градусів. Крім відео нагрудний відеореєстратор може робити фото та використовуватися як диктофон, а вбудований кольоровий екран на 2 "дюйма дозволить переглянути записані файли або продемонструвати їх в разі необхідності.
Меню відеореєстратора російською та англійською мовою, в ньому ви зможете налаштувати дату, час, якість, інтервал запису і інші настройки. Є можливість вбити ID номер поліцейського і поставити пароль на захист файлів, а також включити датчик руху.
Особливості:
- Потужний акумулятор ємністю 4000 мАг дозволяє записувати відео до 9 годин при 1296P (Ultra HD), 10 годин при 1080P (Full UD) і 24 години в режимі очікування.
- Блок бездротового керування: дозволяє записувати аудіо і відео або робити фотографії, навіть не торкаючись камери. Пульт дистанційного керування має 3 прості у використанні кнопки і кільце для ключів для зручного кріплення на ремінь або ключі
- 1296p High Definition: WA7-D дозволяє записувати з дозволом до 1296p HD, а також 1080p зі швидкістю до 45 кадрів в секунду і 720p зі швидкістю до 60 кадрів в секунду. У поєднанні з широким кутом огляду камери ви зможете зловити кожну деталь.
- Запис в один дотик: в режимі очікування або виключення - просто включіть камеру, і вона автоматично вмикається і починає запис.
- Відеореєстратор WA7-D має здатність запису по вбудованому датчику руху, а також, що важливо, має функції циклічної запису і записи в процесі зарядки, що дозволяє використовувати його в постійному режимі.
- Функція PTT (push-to-talk) - перетворює камеру в портативну рацію, при цьому необхідно за допомогою кабелю підключити до базової радіостанції. Пристрій має вбудований динамік і мікрофон, що дозволить без сторонніх аксесуарів прослухати відеозапис.
- Система захисту "Password protection" - дозволяє встановити пароль на пристрій, для запобігання навмисного видалення даних.
- Пристрій має на борту вбудований LED ліхтарик для огляду темних кутів і важкодоступних місць з поганим освітленням. Для включення ліхтарика необхідно натиснути і утримувати клавішу "освітлення".
- 8 датчиків інфрачервоного підсвічування для нічної фотозйомки дозволяють розпізнавати обличчя на відстані 8 метрів
- Поліцейський відеореєстратор WA7- D- оснащений лазерним покажчиком, дальність якої становить 850nm. Використовувати дану функцію можна як лазерну указку, для підсвічування далеких об'єктів.
Характеристики:
- Розширення фото: 32 МП
- Чипсет: Ambarella A7LA50
- Дозвіл відео: 2560X1080 2304X1296 1920X1080 1920X1080 1280X720 1280X720 848X480
- Формат відео:mp4
- Кут огляду камери: 170
- Робота камери від вбудованої батареї: до 10 годин
- Робота під час зарядки: є
- Ступінь захисту: IP67
- Невидима нічне підсвічування: до 15 метрів
- Циклічний запис відео: є
- Вбудований ліхтарик: є
- Лазерна указка: є
- Запис на диктофон: до 10 метрів
- Тип фото файлів: JPEG
- Ємність аккумулятор: 4000 мАч
- Водяний знак: ід офіцера і дата / час
- Вбудована пам'ять: 32 ГБ
- Дисплей: 2.0 16: 9 TFT LCD 960 * 240
- Розмір: 57.8mm × 32.9mm × 78mm
- Вага: 153г
Комплектація:
- Камера WA7-D - 1 шт.
- Пульт дистанційного керування - 1 шт.
- USB кабель - 1 шт.
- Довга кліпса кріплення - 1 шт.
- Маленька кліпса кріплення - 1 шт.
- Інструкція - 1 шт.
Примітка: Док-станція в стандартній комплектації не йде в комплекті
ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Не заряджайте цей прилад від мобільних зарядних пристроїв із силою струму більше 1А і функцією швидкого заряджання Fast Charging або Quick Charging (Samsung та інших виробників), оскільки дані зарядки дають на виході замість потрібних 5 вольт підвищену напругу 9 або 12 вольт. Від такої зарядки пристрій з великою ймовірністю може згоріти, що не є гарантійним випадком!
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digital Lion |
| Тип видеокамеры | Профессиональная |
| Пользовательские характеристики | |
| Баланс белого | Автоматический |
| Вес (грамм) | 153 |
| Видоискатель | Лазерная указка |
| Гарантийный срок, мес. | 6 |
| Гарантия | 6 мес. |
| Дополнительные функции | Автомобильный видеорегистратор; Функция PTT (push-to-talk); "Password protection"; LED фонарик; GPS логгер; Управление пультом ДУ; |
| ЖК-монитор | 2 дюйма TFT LCD 960x240 16:9 |
| Запись аудио | встроенный микрофон |
| Зум | Нет |
| Карта памяти | Нет |
| Матрица (светочувствительный элемент) | 1/2.5" цветной CMOS Sensor |
| Ночная съёмка | до 15 м; 8встроенных инфракрасных светодиодов. |
| Объектив | Встроенный, угол захвата 170 градусов |
| Оптическая стабилизация | Нет |
| Оптический зум | Нет |
| Питание | 3,7V встроенный литиевый аккумулятор 4000 мАч |
| Поддержка карт памяти | microSD |
| Размер матрицы | 1/2″ |
| Размеры (Д х Ш х В, мм) | 57.8×32.9×78мм |
| Разрешение видео | 2560X1080; 2304X1296; 1920X1080; 1920X1080; 1280X720; 1280X720; 848X480; |
| Разъемы | USB 2.0, HDMI |
| Режим видеосъемки | MP4 |
| Режим фотосъёмки | jpeg 4032х3024 |
| Режим экспозиции | Автоматический |
| Тип гарантии | Магазин |
| Фокусировка | от 0,3 м до бесконечности |
| Цифровые эффекты | Нет |
- Цена: 8 500 ₴







