
Мультизарядний пристрій з бездротовою зарядкою Addap MCS-X9, на 8 USB, 100W Q-STORE -shopping-without-problems-
2 000 ₴
1 727 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7607
Бездротова док-станція для швидкої зарядки Addap MCS-X9
Мультизарядна станція Addap MCS-X9 - портативний пристрій для зарядки різних гаджетів, оснащене 8 портами і 1 панеллю для бездротової зарядки. Док-станція сумісна з будь-якими девайсами, які підтримують зарядку від USB, а завдяки сучасним контролерам встановленим в корпусі, вона автоматично подає необхідний струм для кожного пристрою і зберігає ємність і функціональність їх батарей.
Однією з особливостей даного зарядного пристрою являються USB-порти з функцією Quick Charge і Power Delivery (технології швидкої зарядки) вашого смартфона, планшета, ноутбука. Технологія QC 3.0 використовується в роз’ємі USB-A позначеному зеленим кольором, а стандарт PD 3.0 дотриманий в інтерфейсі USB Type-C. З даними функціоналом ваші пристрої будуть заряджатися в рази швидше, при цьому зберігаючи ємність і якість батареї.
Не тільки порти, але і бездротова док-станція, встановлена на верхній стороні корпусу, теж підтримує стандарт швидкої зарядки. Нова технологія встановленої котушки дозволяє помітно збільшити переданий ток і скоротити час для зарядки пристроїв. Щоб телефон під час бездротового підключення не скотився або не випав, на панелі встановлена спеціальна кругла прогумована накладка, надійно фіксуюча девайс на док-станції. Бездротова зарядка сумісна з усіма пристроями, які володіють стандартом живлення QI.
Корпус виконаний з пластику, має матову анти-ковзаючу текстуру, стійкий до екстремальних температур. Крім портів на корпусі також знаходиться інформаційний дисплей, який інформує про поточний стан док-станції, транслюючи силу вихідного струму. Максимально можлива потужність, яку може видати прилад під час підключення 9 пристроїв - 100W. Для захисту девайсів, які заряджаються, станція має безліч захисних датчиків, які вбережуть їх від: перезаряду, розряду, перенапруги, короткого замикання та інших можливих проблем.
Особливості
- 8 різних USB портів і велика бездротова зарядна панель. Можна заряджатися від всіх портів одночасно, адже пристрій має контролери, які не дають виникнути будь-яким збоям
- Підтримка швидкої зарядки. Якщо гаджет, який ви плануєте підключити до мультизарядноі станції, підтримує новітні стандарти швидкої зарядки, пристрій це помітить і зарядить його в рази швидше, ніж від звичайного блоку
- Пристрій виконаний з вогнетривкого і стійкого до високих температур матеріалу, який запобігає перегріванню та пошкодження корпусу і внутрішніх деталей
- Безліч типів захисту. Захист від надлишкової зарядки, захист від перевантаження струму, захист від розряду, захист від надмірної кількості енергії, захист від короткого замикання, захист від перенапруги і інші.
- Великий LED дисплей, що відображає всі основні показники в реальному часі, в тому числі струм і напруга, які використовуються
- Повністю сумісний з усіма аксесуарами, які підтримують зарядку через USB кабель
- Нові інтелектуальні функції автоматичного виявлення заряду акумулятора продовжують термін служби ваших пристроїв.
- Завдяки компактному розміру і невеликій вазі, пристрій зручно брати з собою на роботу, у відрядження або подорож.
Технічні характеристики
- Модель: MCS-X9
- Кількість зарядних портів: 8
- Вхідна напруга: AC100-240V 50-60Hz
- Загальна вихідна потужність: 100W (MAX)
- Підтримка Fast charge (швидкої зарядки): так
- Матеріал: Вогнезахисний пластик і полікарбонат
- Вихідна потужність на USB портах : USB-C: 5V / 3,4A, 9V / 2A, 12V1.5A (PD3.0 20W Fast); USB QC 3.0: 5V / 3,4A, 9V / 2,3A, 12V / 1.5A (QC3.0 Quick Charge); USB: 5V1A-5V2.4A
- Вихідна потужність бездротової панелі: 7.5W-10W
- Підтримувані протоколи швидкої зарядки: QC3.0; PD3.0;
- Розмір: 120 x 90 x 50 мм
- Вага: 355 г
Комплектація
- Мультизарядний пристрій - 1 шт.
- Кабель живлення - 1 шт.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Addap |
| Вид | Зарядное устройство |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0 |
| Выходное напряжение, V | 12V |
| Выходной разъем | USB, USB Type-C |
| Выходной ток, А | 3.4 A |
| Гарантия | 6 мес. |
| Зарядка устройства | Беспроводная|Проводная |
| Количество USB-портов | 8 |
| Количество заряжаемых устройств, шт. | 9 |
| Максимальная мощность W | 100 |
| Особенности | Беспроводная зарядка, Защита от высокого напряжения и короткого замыкания, Поддерживает стандарт QI, Функция быстрой зарядки |
| Питание | Сеть |
| Размеры | 120 × 90 × 50 мм |
| Совместимость | MP3-плееры|Наушники|Планшеты|Смарт-часы|Телефоны|Универсальная |
| Совместная техника Apple | AirPods, iPad, iPhone, iPod |
- Цена: 1 727 ₴









