Фотопастка / мисливська камера Suntek HC-804A
Фотопастка Suntek HC-804A - це інфрачервона камера спостереження, що спрацьовує при будь-якому русі людини або тварини, відстежується високочутливим пасивним інфрачервоним (PIR) датчиком руху, яка потім автоматично робить знімки високої якості або записує відеокліпи (2, 7K або 1080P FullHD). Дана камера стійка до води і снігу. Захищеність досягає рівня IP65. Камеру також можна використовувати як портативну цифрову камеру.
Дальність спрацювання датчика руху становить до 20 метрів. Максимальна роздільна здатність фотографій - 24 Мегапікселя. Відеозаписи можуть зберігатись в розширенні від 480P до 2,7K. Камера може експлуатуватися при будь-яких погодних умовах, в вуличних умовах завдяки герметичному корпусу.
Живиться камера від 8 батарейок типу АА, яких вистачає на 6 місяців автономної роботи в режимі очікування. Для зручності настройки і перегляду записів передбачений вбудований ЖК-дисплей, а меню фотопастки русифіковане і не викличе труднощів при налаштуванні.
Особливості:
- Автономна робота до 6 місяців. Живлення фотопастки здійснюється від 8 батарейок АА, що забезпечує роботу терміном до 6 місяців (при використанні якісних батарей).
- Фотографії розширенням до 24 Мп. При детекції руху камера здійснює фотозйомку в високій якості - до 24 мегапікселів і записує знімки на карту пам'яті.
- Підтримка карти пам'яті. Для запису фото і відео в пристрій можна використовувати карту пам'яті формату microSD об'ємом до 32 Гб (у комплекті не поставляється).
- Меню російською мовою. В меню фотопастки ви можете вибрати російську мову, що полегшує управління і налаштування приладу.
- Режим Timelapse. В даному режимі фотопастка може робити знімки через строго певні інтервали часу.
- Невидиме нічне підсвічування. Автоматичне інфрачервоне підсвічування дозволяє фотопастці здійснювати фото та відеозйомку навіть у повній темряві. При цьому підсвічування невидиме і непомітне ні людям, ні тваринам.
- Відеозапис зі звуком. Якщо Ви встановите режим роботи на запис відео, то по детекції руху фотопастка зніме відеоролик заданої довжини в розширенні 2,7К зі звуком. Ви можете встановити зручну довжину відеороликів - від 10 до 90 секунд.
- Чутливий датчик руху. Інфрачервоний датчик руху здатний розпізнати переміщення людей і тварин на відстані до 20 метрів, кут спрацювання становить 120 градусів.
- РК-дисплей. Вбудований кольоровий екран застосовується для настройки фотопастки, а також дозволяє швидко подивитися збережені фотографії та відеозаписи.
- Вуличний захищений корпус. Фотопастка призначена для використання у вуличних умовах, захищена від перепадів температур і погодних опадів. Захист класу IP65.
- Робота при температурі до -20 градусів. При живленні від мережі камера здатна витримати практично будь-який мороз
- Можливість підключення додаткового акумулятора для збільшення часу роботи
Характеристики:
- Матриця: 5MP CMOS
- Світлочутливість: F = 1.8
- PIR Дальність виявлення в темряві: до 20 метрів
- Підсвічування: невидиме 28 діодів регульоване (високе, середнє, низьке)
- Дисплей: 2" РК
- Пам'ять (не входить в комплект): SD-карта, 32 Гб макс. 10 клас
- Розширення зображення: 24МР, 20МР, 16MP, 12МР, 8MP, 5MP, 3MP, 1MP
- Розширення відео: 2.7K (24fps), 1080P (30fps), 720P (30fps), 480P (30fps)
- PIR Чутливість: до 20 метрів
- Час спрацювання: 0.3 секунди
- Робота / Температура зберігання: -20 - +70 ° C / -30 - +70 ° C
- Інтервал зйомки: 1 сек - 30 хв
- Режим Timelapse: підтримується
- Серія фото: 1-3-6-9 шт.
- Тривалість відео: 10 - 90 сек
- Живлення: 8хАА
- Споживання в режимі очікування: 0,1 mA
- Запис звуку:
- Формат файлів: JPEG / AVI
- Монтаж: пояс, Python замок
- Розміри: 135мм x 90мм x 76мм
- Допустима вологість використання: 5% - 90%
Комплектація:
- Фотопастка - 1 шт.
- USB кабель - 1 шт.
- Ремінь кріплення - 1 шт.
- Інструкція - 1 шт.
- Упаковка - 1 шт.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
Ми є офіційним дистриб'ютором ТМ SUNTEK в Україні.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Suntek |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | IP65 |
| Время автономной работы, суток | 180 |
| Гарантийный срок, мес. | 6 |
| Гарантия | 6 мес. |
| Дальность ИК подсветки, м | 20 |
| Дальность обнаружения, м | 20 |
| Дисплей | 2" |
| Интерфейс | NTSC/PAL|SD/MMC |
| Особенности | Запись звука, Запись по расписанию, Индикатор низкого заряда батареи, Невидимая ночная подсветка, Одновременная запись фото и видео |
| Периодичность снимков | Фото: от 1 до 9 кадров; Видео: от 10 до 90 секунд |
| Питание | Батарейки|Солнечная панель |
| Поддержка видео | 1920x1080, 2K, 640х480, 720p HD (1280x720), FullHD 1440x1080 |
| Поддержка карт памяти | до 32 Гб |
| Размеры (ДхШхВ), см | 135мм x 90мм x 76мм |
| Разрешение видео | 2.7K (30fps), 1080P (30fps), 720P (30fps), 480P (30fps) |
| Разрешение фото | 24МР, 20МР, 16MP, 12МР, 8MP, 5MP, 3MP, 1MP |
| Режим записи | Фото/Видео/Фото+Видео |
| Режимы работы | Режим день/ночь: автоматический |
| Скорость срабатывания, с | 0.3 |
| Температурный диапазон | от -20 Со до +70 С |
| Тип гарантии | Магазин |
| Угол обзора | 120 град. |
| Цвет | Камуфляж |
- Цена: 3 290 ₴










