
Фотопастка, мисливська WiFi камера Suntek WiFi900pro, 4K, 30Мп, з додатком iOS / Android Q-STORE -shopping-without-problems-
5 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7540
Фотопастка Suntek WiFi900pro, з модулем WiFi і Bluetooth
Фотопастка, мисливська камера Suntek WiFi900pro - модель WiFi фотопастки з можливістю включення і виключення камери через Bluetooth, прямо зі смартфона.
Вбудований модуль WiFi надає користувачеві можливість віддаленого управління камерою і перегляду знімків та відео за допомогою безкоштовного додатка для Android і iOS.
Зйомка може бути викликана будь-яким рухом людини (або тварин) в певній місцевості, яка відстежується високочутливим пасивним інфрачервоним датчиком.
Лісова камера стабільно працює в зонах де немає мобільного інтернету і дає можливість подивитися фото-відео при синхронізації камери з смартфоном.
Якість записуваного відео не може не радувати. Фотопастка знімає з роздільною здатністю 4К, а фото можна робити з якістю 30 МП.
КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ПІДКЛЮЧАТИ ФОТОПАСТКУ ДО БЛОКІВ ЖИВЛЕННЯ!
Особливості:
- Віддалене управління зі смартфона через додаток WiFiCamera з PlayMarket або WiFiCameraSum AppStore.
- Включення і виключення фотопастки через Bluetooth прямо зі смартфона;
- Використання точки доступу. Істотно спрощує настройку і отримання даних від пристрою (фото і відеоматеріали).
- Можливість підключення сонячної батареї. Використовуючи як елемент живлення сонячну батарею SP-06, ви зможете домогтися повної автономності роботи фотопастки. Акумулятор сонячної батареї буде підзаряджатися в ясні дні і забезпечувати стабільну роботу в похмуру погоду та вночі.
- Автономна робота до 6 місяців. Живлення фотопастки здійснюється від 8 батарей АА, що забезпечує роботу терміном до 6 місяців (при використанні якісних батарей)
- Фотографії розширенням до 30Мп. При детекції руху камера здійснює фотозйомку в високій якості - до 30 мегапікселів і записує знімки на карту пам'яті.
- Підтримка карти пам'яті. Для запису фото і відео в пристрій можна використовувати карту пам'яті формату microSD об'ємом до 256 Гб (у комплекті не поставляється).
- Меню російською мовою. В меню фотопастки ви можете вибрати російську мову, що полегшить управління і налаштування приладу.
- Режим Timelapse. В даному режимі фотопастка може робити знімки через строго певні інтервали часу.
- Невидиме нічне підсвічування. Автоматичне інфрачервоне підсвічування дозволяє фотопастці здійснювати фото та відеозйомку навіть у повній темряві. При цьому підсвічування непомітне ні людям, ні тваринам.
- Відеозапис зі звуком. Якщо Ви встановите режим роботи на запис відео, то по детекції руху фотопастка зніме відеоролик заданої довжини зі звуком.
- Чутливий датчик руху. Інфрачервоний датчик руху здатний розпізнати переміщення людей і тварин на відстані до 20 метрів, кут спрацювання становить 120 градусів.
- ЖК-дисплей. Вбудований кольоровий екран застосовується для настройки фотопастки, а також дозволяє швидко подивитися записані фотографії та відеозаписи.
- Вуличний захищений корпус. Фотопастка призначена для використання у вуличних умовах, захищена від перепадів температур і погодних опадів. Захист класу IP65.
- Робота при температурі до -20 градусів. При живленні від мережі камера здатна витримати практично будь-який мороз.
- Можливість підключення додаткового акумулятора для збільшення часу роботи.
Характеристики:
- Матриця: 12 Mega Pixels Color CMOS
- PIR Дальність виявлення в темряві: до 20 метрів
- Підсвічування: невидиме 940 нм, 44 діоди
- Дисплей: 2" ЖК
- Пам'ять (не входить в комплект): SD-карта, 256 Гб макс. 10 клас
- Розширення зображення: 30МР, 24МР, 20МР , 16МР, 12МР
- Розширення відео: 4K (30fps), 2K (30fps), 1080P (30fps), 720P (30fps), VGA (30fps)
- PIR Чутливість: до 20 метрів регульована (висока / нормальна / низька)
- Операційний час: 0, 5 секунди
- Робота / Температура зберігання: -40 - +60° C / -20 - +70° C
- Інтервал зйомки: 1 сек - 30 хв
- Режим timelapse: 5 хв, 30 хв, 60 хв
- Серія фото: 1-3-6- 9 шт.
- Тривалість відео: 10 - 90 сек
- Живлення: 8хАА
- Струм: 150мА
- Запис звуку: так
- Монтаж: пояс, Python замок
- Розміри: 138мм x 90мм x 86мм (без антени)
Комплектація:
- фотопастки - 1 шт.
- USB кабель - 1 шт.
- Ремінь кріплення - 1 шт.
- Інструкція - 1 шт.
- Упаковка - 1 шт.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
Ми є офіційним дистриб'ютором ТМ SUNTEK в Україні.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Suntek |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес, г | 310 г |
| Водонепроницаемость | IP65 |
| Время автономной работы, суток | 180 |
| Гарантийный срок, мес. | 6 |
| Гарантия | 6 мес. |
| Дальность ИК подсветки, м | 20 |
| Дальность обнаружения, м | 20 |
| Дисплей | 2" |
| Интерфейс | NTSC/PAL|SD/MMC|microUSB |
| Ночное видение | 44 ИК светодиода, 940 nm, дальность 20 метров |
| Особенности | Запись звука, Запись по расписанию, Индикатор низкого заряда батареи, Невидимая ночная подсветка, Одновременная запись фото и видео, С отправкой mms |
| Передача данных | Bluetooth|Wi-Fi |
| Периодичность снимков | Фото: от 1 до 9 кадров; Видео: от 1 до 60 секунд |
| Питание | Батарейки|Солнечная панель |
| Поддержка видео | 1920x1080, 2K, 4K, 640х480, 720p HD (1280x720), FullHD 1440x1080 |
| Поддержка карт памяти | до 256 Гб |
| Размеры (ДхШхВ), см | 138мм x 90мм x 86мм |
| Разрешение видео | 4К, 2К, 1080P, 720P |
| Разрешение фото | 20MP/24MP/30MP |
| Разрешение, Мп | 30 |
| Режим записи | видео, фото, фото + видео |
| Режимы работы | Режим день/ночь: автоматический |
| Скорость срабатывания, с | 0.3 |
| Температурный диапазон | от -40 Со до +70 С |
| Тип гарантии | Магазин |
| Угол обзора | 120 град. |
| Цвет | Камуфляж |
- Цена: 5 500 ₴









