Блок живлення + кабель Micro USB Borofone BA19A
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA19A - надійний пристрій для зарядки телефонів. У даній моделі передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання. Адаптер виготовлений з високоякісного пластику і має досить компактні розміри.
Аксесуар має один USB вихід. Показник сили струму становить 1 А.
Характеристики:
- Модель: Borofone BA19A
- Тип зарядного пристрою: МЗП
- Матеріал: ABS + вогнетривкий матеріал ПК, міцний
- Кількість USB портів: 1
- Сила струму на виході: 1 Ампер
- Вхід: AC100-240V, 50/60 Гц, 0.3A
- Вихід: USB: DC5V / 1A макс
- Розміри: 77 х 35 х 24 мм
- Вага: 26г.
- Кабель: Micro USB
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение, V | 5V |
| Выходной разъем | USB |
| Выходной ток, А | 1 A |
| Гарантия | 1 мес. |
| Название модификации | Зарядное устройство СЗУ + Кабель micro USB Borofone BA19A, 5V, 1.0A, Black |
| Тип | Портативные|Сетевые |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴







