
Термометр цифровий кухонний щуп UChef TP-300 для гарячих та холодних страв Q-STORE -shopping-without-problems-
250 ₴
187 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7146
Кулінарний термометр електронний UChef TP300
Кулінарний термометр стане в нагоді не тільки професійним кухарям, а й будь-якій господині. Щоб домогтися виключного смаку, буває необхідно знати не тільки температуру духовки, але і самої страви. Саме для цих цілей зроблений кулінарний термометр. Він має залізне шило, яке з легкістю проникне всередину страви, не пошкодивши її. Таким термометром вам буде легко виміряти температуру всередині м'яса, курки, пирога і інших продуктів та навіть рідин і сипучих матеріалів.
Цифровий багнетною термометр дозволить швидко і точно виміряти температуру всередині продуктів, страви, соусу або напою. Голка виготовлена з харчової нержавіючої сталі, корпус пластиковий. Діапазон вимірювання від -50 ° С до + 300 ° С. Додатково комплектується ковпачком для голки і батарейкою ("таблетка"). Термометр має цифровий дисплей і дві кнопки для перемикання режиму вимірювання в ° C або ° F і включення / вимикання термометра. Є функція авто-вимикання при невикористанні.
Основні характеристики TP300:
- Широкий діапазон застосувань;
- Зонд датчика виготовлений з нержавіючої сталі;
- Корпус датчика виготовлений з міцної пластмаси;
- Широкий температурний діапазон виміру: від -50 ° C до +300 ° C (-58 ° F до +572 ° F);
- Перемикання між одиницями виміру: ° C і ° F;
- Автоматичне відключення після 10 хвилин без операції;
- Пластиковий чохол;
- Точність температури: ± 1-2 °C;
- Функція запам'ятовування останньої температури;
- Функція перегляду максимальної та мінімальної температури при вимірі;
- Електроживлення: 1 батарейка (в комплекті);
- Загальна довжина: 24,5 см
- Довжина щупа: 14 см
- Діаметр щупа: 3,5 см
- Габарити упаковки: 28 * 7 * 2 см
Комплектація:
- Термометр TP300 - 1шт;
- Пластиковий чохол - 1шт;
- Батарейка - 1шт;
Увага! Не рекомендується потрапляння пари з кип'ятку на дисплей термометра протягом тривалого часу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UChef |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 1 мес. |
| Диапазон температур | от -50 °C до +300 °C |
| Единицы измерения | градусы по Фаренгейтуградусы по Цельсию |
| Материал | Корпус - пластик. Щуп - нержавеющая сталь. |
| Назначение | Для измерения температуры пищи|Для продуктов |
| Особенности | Автоматическое выключение, Со щупом, Функция удерживания значения температуры |
| Размеры | Общая длина: 24,5 см |
| Тип | Термометр|Щуп |
| Точность | ± 1-2 °C |
| Цвет | White+Black |
| Элементы питания | 1 батарейка LR44 на 1,5 В |
- Цена: 187 ₴









