
Термометр електронний кухонний, кулінарний щуп UChef TP101 Q-STORE -shopping-without-problems-
200 ₴
147 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3156
Кулінарний термометр електронний UChef TP101
Кулінарний термометр стане в нагоді не тільки професійним кухарям, а й будь-якій господині. Щоб домогтися виключного смаку, буває необхідно знати не тільки температуру духовки, але і самої страви. Саме для цих цілей зроблений кулінарний термометр. Він має залізне шило, яке з легкістю проникне всередину страви, не пошкодивши його. Таким термометром вам буде легко виміряти температуру всередині м'яса, курки, пирога і інших продуктів та навіть рідин і сипучих матеріалів.
Цифровий термометр дозволить швидко і точно виміряти температуру всередині продуктів, страв, соусу або напою. Голка виготовлена з харчової нержавіючої сталі, корпус пластиковий. Діапазон вимірювання від -50 ° С до + 300 ° С. Додатково комплектується тубусом для зберігання і батарейкою ("таблетка"). Термометр має цифровий дисплей і дві кнопки для перемикання режиму вимірювання в ° C або ° F і включення / вимикання термометра. Є функція авто-вимикання при невикористанні.
Основні характеристики TP101:
- широкий діапазон застосувань;
- зонд виготовлений з нержавіючої сталі;
- корпус датчика виготовлений з міцної пластмаси;
- широкий температурний діапазон виміру: від -50 ° C до +300 ° C
- перемикання між одиницями вимірювання: ° C і ° F;
- автоматичне відключення після 10 хвилин бездіяльності;
- пластиковий чохол тубус для зберігання і забезпечення безпеки;
- точність температури: 0,1 °C;
- функція запам'ятовування останньої температури;
- функція перегляду максимальної та мінімальної температури при вимірі;
- електроживлення: 1 батарейка LR44 на 1,5 В (в комплекті);
- загальна довжина: 23,5 см
- довжина щупа: 14,5 см
- діаметр щупа: 3,5 мм
- габарити: 25 * 2,5 * 2,5 см
Комплектація:
- Термометр TP101 - 1шт;
- Тубус для зберігання - 1шт;
- Батарейка - 1шт;
- Інструкція (англ.) - 1шт;
Увага! Не рекомендується потрапляння пари з кип'ятку на дисплей термометра протягом тривалого часу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UChef |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 1 мес. |
| Диапазон температур | от -50 °C до +300 °C |
| Единицы измерения | градусы по Фаренгейтуградусы по Цельсию |
| Материал | Корпус - пластик. Щуп - нержавеющая сталь. |
| Назначение | Для измерения температуры пищи|Для продуктов |
| Особенности | Автоматическое выключение, Со щупом, Функция удерживания значения температуры |
| Размеры | 25 * 2,5 * 2,5 см |
| Тип | Термометр|Щуп |
| Точность | 0,1 °C; |
| Цвет | Black |
| Элементы питания | 1 батарейка LR44 на 1,5 В |
- Цена: 147 ₴









