
Колекційна статуетка корова Cowalina Dogwood, Size L Q-STORE -shopping-without-problems-
6 480 ₴
- Готово к отправке
- Код: 46736
Ми раді вітати вас на сайті офіційного дистриб'ютера колекційних статуеток CowParade в Україні.
Cow Paradeабо "Парад корів", - успішний міжнародний арт-проект. Щороку в одному з міст світу проводиться публічна художня акція, в рамках якої художники, дизайнери та знаменитості розписують фігури корів, виготовлені в натуральну величину.






Колекційна статуетка корова "Cowalina Dogwood"розписана кольору. Кизил - квітка символ Північної Кароліни. Автор роботи - американка Моллі Браун Робертс (Molly Brown Roberts) сподівалася, що дітям захочеться доторкнутися до величезних білих квітів і зеленого листя, що покриває тіло корови. Гроші від продажу оригінальної корови &quo;Cowalina Dogwood" були направлені на допомогу дитячої лікарні в Північній Кароліні. Зменшена копія кизилу корови, що купається в квітах, виготовлена з полірезину і розписана вручну. Така фігурка-корова може стати унікальним елементом інтер'єру чи центром уваги колекції Cow Parade. Купити фігурку корови собі або на подарунок - додати в інтер'єр приміщення фарб і креативу!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cow Parade |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Полистоун |
| Подарочная упаковка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Животные |
| Ширина | 300 мм |
- Цена: 6 480 ₴


