
Колекційна статуетка корова "Muuu Travies" Q-STORE -shopping-without-problems-
7 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: 46391
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корова "Muuu Travies" - точна копія у мніатюрі корови, яка затіяла ремонт та брала участь у параді Корів у 2006 році. "Парад корів" (Cow Parade) - міжнародна мистецька акція, що проходить на вулицях найбільших міст світу. У ході акції скульптури корів у натуральну величину, виготовлені зі скловолокна, розмальовуються художниками та виставляються на загальний огляд на вулицях міст чи громадських центрах. Після цього корови продаються на аукціонах, а виручені гроші надходять до благодійних фондів.
У WOW-SHOP представлена зменшена оригінальна копія даної моделі. Вона може стати головною особливістю декору в їдальні, кухні або бару.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cow Parade |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Подарочная упаковка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Животные |
| Ширина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип фігур | колекційні |
Информация для заказа
- Цена: 7 250 ₴



