
Колекційна статуетка корова Transporte Coletivo Q-STORE -shopping-without-problems-
3 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: 47826
Ми раді приймати вас на сайті офіційного дистриб'ютора колекційних статуеток CowParade в Україні.
Cow Paradeабо "Парад корів", — успішний міжнародний артпроєкт. Щорічно в одному з міст світу проводиться публічна художнякція, у межах якої художники, дизайнери та знаменитості розрахують фігури корів, виготовлені в натуральну величину.






Скульптура "Transporte Coletivo" булапредставлена напарадою корів у Сан-Паулу 2005.Автор виробу — художниця Angeli вражала своєю фантазією,садивши цілу компанію пінгвінів верхом на чорно-білу корову. Мила позитивна статуетка прекрасно впишеться в інтер'єр і внесе частку іронії в приміщення. Купивши таку контрастну фігурку, ви неодмінно піднесете настрій собі та оточенню. Чудовий художній подарунок. Така фігурка-корова може стати унікальним елементом інтер'єру або центром уваги колекції Cow Parade. Купити фігурку корови собі або на подарунок — додавши інтер'єр приміщенням і креативу!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cow Parade |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Вес изделия | 400 г |
| Высота | 110 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Цвет | Белый |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Подарочная упаковка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Животные |
| Ширина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип фігур | колекційні |
- Цена: 3 250 ₴





