
Стілець складаний ультралегкий Naturehike CNK2550JJ013 Yamami YL01, розмір М, алюміній, оливковий Q-STORE
3 130 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6927595774670
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис складаного ультралегкого стільця Naturehike CNK2550JJ013 Yamami YL01, розмір М, алюміній, оливкового:
Стілець Naturehike Yamami YL01 поєднує компактність похідного спорядження та зручність повноцінного крісла, в якому можна відпочивати як вдома.
Конструкція розкладається до розмірів 55 х 54 х 73.5 см. М'яка спинка середньої висоти та збільшене по ширині сидіння до 54 см дозволяють повністю розслабитися.
У виробництві Naturehike Yamami YL01 використано надлегкі матеріали:
- Верх з тканини Оксфорд 600D. Це синтетичний матеріал з гладкою поверхнею, яка несприйнятлива до появи зачіпок та втрати форми. Бічні вставки з сітки покращують вентиляцію спини, що допомагає уникнути перегрівання у теплу погоду.
- Каркас із алюмінієвого сплаву 7001. Х-подібна система складається з посилених алюмінієвих труб, які витримують навантаження до 180 кг. Метал несприйнятливий до корозії та добре переносить контакт з вологою.
У стільці передбачено приховані кишені для зберігання дрібних речей. Нековзні насадки на ніжках підвищують стійкість при встановленні.
У складеному вигляді виріб поміщається у фірмовий чохол 14 х 14 х 38 см з комплекту.
Характеристики:
- колір – оливковий;
- max навантаження – 180 кг;
- матеріал сидіння – тканина Оксфорд 600D + вставки з сітки;
- каркас із алюмінію 7001;
- є нековзні насадки на ніжках;
- розміри після встановлення – 55 х 54 х 73.5 см;
- розміри у складеному положенні – 14 х 14 х 38 см;
- вага – 1.3 кг;
- чохол для зберігання є в комплекті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Вес | 1.3 кг |
| Цвет | Оливковый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Материал | тканина Оксфорд 600D, алюміній 7001 |
| Размер | 55 х 54 х 73.5 см |
| Розмір в складеному стані | 14 х 14 х 38 см |
| Тип | Крісла |
| Тип товара | Меблі для кемпінгу |
Информация для заказа
- Цена: 3 130 ₴









