
Намет надлегкий двомісний з футпринтом Naturehike Mongar NH17T007-M, 20D, сiрий Q-STORE -shopping-without-problems-
8 970 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6927595708071
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис намет Naturehike Mongar (2-омісний) NH17T007-M:
Намет розрахований на двох осіб. Має форму півсфери, і підходить для різних видів активного відпочинку. Кілька варіантів кольору. Модель надійна і міцна, має стійкість до вологи, і гарантує комфортне перебування всередині. Оберігає від вітру, опадів, сонячних променів. Чудовий захист від комах.
У складі намету такі матеріали, як: 20D нейлон, силіконове покриття. Висота моделі досягає 100 сантиметрів, довжина – 210 сантиметрів. У складеному положенні габарити складають 50 * 15 сантиметрів. Вага виробу дорівнює 2,3 кілограмам.
Характеристика:
- двомісний намет;
- тип-півсфера;
- матеріали: 20D нейлон, силіконове покриття;
- захищеність від вологи;
- стійкий і міцний;
- розміри моделі: 100 сантиметрів, довжина-210 сантиметрів;
- у складеному вигляді розміри становлять 50*15 сантиметрів;
- вага досягає 2,3 кілограма.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Серый |
| Вес | |
| Вес | 2.3 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 100 см |
| Длина | 210 см |
| Ширина | 255 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутренний слой | нейлон 20D, із силіконовим покриттям, дихаюча сітка B3 |
| Гарантія | 1 рік |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Размер | (60+135+60)*210*105 см |
| Сезон | літо,весна,осінь |
| Тамбур | Да |
| Тип товара | Намети |
| Упаковка | 50×15 см |
Информация для заказа
- Цена: 8 970 ₴




