
Маска зварювальника хамелеон Procraft SHP1000 зварювальна маска Q-STORE -shopping-without-problems-
1 485 ₴
- Готово к отправке
- Код: SHP1000
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зварювальна маска хамелеон Procraft SHP1000
Procraft SHP1000 хамелеон забезпечує постійний захист від випромінювань, захищає обличчя і шию від бризок металу.
- Завдяки спеціальній системі кріплення знижена втома шиї. При підйомі маски центр ваги переміщується на рівень голови зварника.
- Корпус зварювальної маски має зручну форму, що забезпечує постійний захист і комфорт всім областям голови і шиї.
- Ключові особливості:
- Автоматичний світлофільтр «Хамелеон» не вимагає додаткових налаштувань
- Еластична накладка на потилицю з рельєфними канавками для м'якої підтримки голови
- Додатковий ремінь на маківці дозволяє регулювати висоту посадки шолома, що забезпечує ідеальний розподіл ваги маски
Технічні характеристики:
- Тип світлофільтру: хамелеон
- Розмір оглядового вікна: 100 х 97 мм
- Розмір світлофільтру: 133 х 114 х 10 мм
- Матеріал: ударостійкий пластик
- Тип живлення: сонячна батарея / вбудований акумулятор
- Регулювання затримки затемнення: плавне
- Ступінь затемнення: 9 - 13 DIN
- Прозорий стан: 3.5 DIN
- Операційний час: 1/10000 сек
- Захист від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання: так
- Робоча температура: -5°С - +55°С
- Режим шліфування: так (DIN 4)
- Перевірка затемнення: так
- Індикатор низького заряду: так
- Бокові вікна: так
- Кількість сенсорів: 4
Комплектація:
- Зварювальна маска
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Вид сварочной маски | Маска-хамелеон |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание маски | Аккумулятор, Фотоэлемент |
| Защита от излучения | Инфракрасного, Ультрафиолетового |
| Количество поддерживаемых сенсоров | 4 |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Максимальная степень затемнения, DIN | 13 |
| Максимальная температура хранения | 70 град. |
| Возможность работы с респиратором | Нет |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Минимальная степень затемнения, DIN | 5 |
| Минимальная температура хранения | -20 град. |
| Регулировка задержки снятия затемнения | Да |
| Регулировка плотности затемнения | Да |
| Светлое состояние, DIN | 4 |
| Размеры светофильтра | |
| Высота светофильтра | 10 мм |
| Длина светофильтра | 133 мм |
| Ширина светофильтра | 114 мм |
| Смотровое окно | |
| Длина смотрового окна | 100 мм |
| Ширина смотрового окна | 97 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 485 ₴








