
Прапорець УПА набір із 3-х штук поліестер 14*21 см на паличці з присоскою Q-STORE -shopping-without-problems-
115 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: UA3
+380 (67) 273-25-01
Червоно-чорний стяг - це прапор Української повстанської армії. Він впевнено збільшує свою популярність вже не тільки на теренах Західної України.
- Надаємо можливість кожному свідомому українцю продемонструвати свою громадянську позицію, підтримати незламний дух нації та наблизити перемогу!
- Прапор виготовлено з двох смуг однакового розміру з поліестеру чорного та червоного кольорів. Загальний розмір 14х21 см.
- Надійні шви та насичені кольори тканини забезпечують строк експлуатації від 1 року і більше.
- Прапор УПА на паличці з присоскою підійде для проведення мітингів, акцій, рекламних компаній, дитячих та шкільних свят.
- Також прапорець на липучці легко можна розмістити в автомобіль на вітрове чи лобове скло.
- Сувеніри та подарунки з українською символікою завжди будуть нагадувати про ваших близьких та друзів як в Україні, так і за кордоном.
Важливо: На фотографії зображено реалістичне фото прапорців.
Характеристики:
- Довжина - 21 см, ширина - 14 см
- Матеріал флагштока - пластик
- Особливості: з присоскою.
- Силіконова присоска
- Реальне фото товару
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bookopt |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Настольный |
| Длина | 21 см |
| Материал | Полиэстер |
| Материал флагштока | Пластик |
| Особенности | Присоска |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Государственная |
| Ширина | 14 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Виготовлено | 2022 |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Назначение | Автомобильные |
| Постачальник | ТОВ "АКОРД-УКРАЇНА" 46008 м.Тернопіль, вул.Подільська,44 |
| Размер (") | 14*21 см |
| Склад матеріалу | Поліестер |
| Срок годности | не обмежений |
| Цвет | Алый |
Информация для заказа
- Цена: 115 ₴




