
Besta Box Command Set набір з компасом Q-STORE -shopping-without-problems-
1 975 ₴
- Готово к отправке
- Код: 719511
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір годинникі чоловічий тактичний Besta Box Command Set набір з компасом
Besta Box Command Set — унікальний подарунковий набір для себе або найближчих. Набір складається з тактичного годинника, ножа, застібки з компасом і елегантної фірмової подарункової коробочки.
Besta Command — командирський годинник розроблений фірмою Besta. Годинник має надійний сталевий корпус, люмінесцентне підсвічування вночі, а також японський механізм. Вони підійдуть під будь-який образ, яскраво виділять вас і підкреслять ваш стиль.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Характеристики механізму Miyota (Японія)
- Для військових — Тактичні
- Функції Дата, люмінесцентна підсвітка
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — 3 атм — мити руки
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Закрита
- Колір корпусу — Чорний
- Розміри, мм — 40х10,7
- За територією механізму З японським механізмом
- Матеріал ремінця — Тканинний
- Колір ремінця — Хакі
- Застібка — класична
- Довжина ремінця — 21,5 см (регулюється)
- Ширина ремінця — 20 мм
- Можливість зняти ремінець — Да
- Діаметр — 40 мм
- Товщина — 10,7 мм
- Категорія Чоловічий годинник
- Бренд Besta
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Besta |
| Индикация | Арабские цифры |
| Браслет/Ремешок | Тканевый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс влагозащиты | WR 30 м (3 атм) |
| Цвет браслета/ремешка | Зеленый |
| Цвет корпуса | Черный |
| Стекло | Минеральное |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Армейские |
| Тип механизма | Кварцевый Miyota |
| Форма | Круглая |
| Формат времени | 12 часов |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 40 мм |
| Толщина | 10.7 мм |
| Ширина ремешка | 20 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Секундная стрелка | Центральная |
| Функции даты/календаря | Индикация даты |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес, г | 50,9 |
| Вид индикации | Индексы, арабские цифры |
| Водостойкость | 3 атм - мыть руки |
| Возможность снять ремешок | Да |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длина ремешка | 21,5 см (регулируется) |
| Для военных | Тактические |
| Для мужчин | Для мужчин |
| Дополнительные характеристики | Индикация даты |
| Задняя крышка | Закрытая |
| Застежка | Классическая |
| Материал ремешка | Тканевый |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Механизм | Кварцевый |
| Основной цвет циферблата | Молочный |
| Особенности циферблата | Центральная секундная стрелка |
| Особенности | Инструкция на русском языке |
| По диаметру часов | Небольшие |
| По стране механизма | С японским механизмом |
| Размеры, мм | 40х10,7 |
| Ремешок/браслет | Ремешок |
| Стиль | Классический |
| Тип циферблата | Аналоговый (стрелочный) |
| Форма корпуса | Круглый |
| Функции | Дата, люминесцентная подсветка |
| Характеристики механизма | Miyota (Япония) |
| Цвет ремешка | Хаки |
Информация для заказа
- Цена: 1 975 ₴







