
Брелок Troika з карабіном, логотип VW Q-STORE -shopping-without-problems-
1 080 ₴
- Готово к отправке
- Код: KYR01-A604
Брелок із карабіном Troika логотип VW
Запатентований брелок для ключів Troika з хромованим оздобленням і логотипом VW ідеально підходить для людини, якій потрібно носити із собою кілька комплектів ключів, чи то для дому, роботи, шафки в спортзалі тощо.
Брелок для ключів із лакованого срібла також ідеально підходить для людей, яким часто доводиться обмінюватися ключами з іншими.
Завдяки механізму швидкого зміщення, додавання і витягання ключів до ланцюжка буде легким.
Більше не потрібно перебирати всі ключі біля дверей! Нарешті, із шістьма окремими кільцями в комплекті, розрізання та розташування ваших ключів стане легким завданням!
Характеристики:
- Патентний брелок VW Troika з офіційною ліцензією
- Складається із затискача для карабіна та 6 змінних кілець
- Розмір 9 x 0,8 x 2,5 см
- Матеріал хромований із чорним хромованим покриттям
- Вес - 50 г.
Troika поєднує в собі дивовижні інновації, практичність і свіжий дизайн.
Під час виробництва продукції Troika орієнтується на екологічність і бере на себе відповідальність за якість, безпеку та довкілля.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Troika |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 50 г |
| Вид брелка | Автомобильный |
| Длина | 9 мм |
| Цвет | Серебристый |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Толщина | 8 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Цена: 1 080 ₴


