-11%

Динаміки автомобільні TS-A1395S 5" 240W Q-STORE -shopping-without-problems-
899 ₴
799 ₴
- Готово к отправке
- Код: 718921
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Динаміки автомобільні TS-A1395S 5" 13 см 240W
Насолоджуйтеся кожною нотою й переживайте потужні емоції з автомобільною акустикою TS-A1395S. Провідний виробник Pioneer, з понад 80-річним досвідом, створив цю модель, щоб подарувати вам неперевершену якість звуку у вашому автомобілі.
TS-A1395S — це ідеальне поєднання доступності та висококласного звучання. Встановлення та під'єднання акустики проходять легко й без зайвого клопоту завдяки комплекту, що містить два дроти. Ці автомобільні колонки стануть стильним доповненням вашого автомобіля й подарують вам радість від насиченого звуку в кожній поїздці.
Основні характеристики:
- Кількість смуг: 2
- Діаметр: 13 см
- Діапазон частот: 70 - 22.000 Гц
- Чутливість: 93 дБ
- Матеріал дифузора: поліпропілен з арамідними волокнами
- Опір: 4 Ом
- Номінальна потужність: 25 Вт
- Максимальна потужність: 240 Вт
Комплектація
- 2 шт. динаміка TS-A1395S
- Дроту для під'єднання
- Паковання
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Кросс-номери | TS-A1395S |
| Импеданс | 4 Ом |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Количество полос | 2 |
| Максимальная мощность | 240 Вт |
| Максимальный диапазон частоты | 22000 Гц |
| Минимальный диапазон частоты | 60 Гц |
| Номинальная мощность | 25 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коаксиальная АС |
| Типоразмер | 5" |
| Форма | Круглая |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴








