Автомобільний дисплей DS-5 екран 5" для камери заднього огляду
Кольоровий монітор 5" з 2 відеовходами, для під'єднання додаткового джерела відеосигналу (камера переднього вигляду, відеореєстратор, DVD та ін.).
Ось захопив нас хвиля моди та поставили ми теж собі камеру заднього огляду в улюблену машину. Гроші витрачено, а казки не видно. Чому? - та дивитися картинку ніде. Рішення просте: 5-дюймовий монітор, який покаже не тільки потрібне, коли будете здавати назад, а й стане в пригоді під час перегляду фільму або кліпу з DVD, поки когось чекаєте.
Технічні характеристики:
- Портативний 5" Tft Lcd монітор
- Автоматичне перемикання PAL/NTSC
- Можливість під'єднання камери високої роздільної здатності
- Широкий кут огляду
- Простий у встановленні
- Живлення: 12 В
- Споживана потужність: 2 Вт
- Робоча температура: 0 °C ~ +80 °C
- Відео: 2-канальний відеовхід
- Розміри: 126 х 76 х 85 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Поддержка телевизионных стандартов | NTSC, PAL |
| Совместимость с моделью | DS5 |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | На торпедо |
| Дополнительные характеристики | |
| Входы и выходы | Видеовыход |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 76 мм |
| Длина | 126 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 5 дюйм |
| Разрешение экрана | 800×480 |
Информация для заказа
- Цена: 949 ₴


