
Портативна батарея Power Bank Borofone BJ63A 10000mAh PD20W (бездротова зарядка) Чорний Q-STORE -shopping-without-problems-
899 ₴
- Нет в наличии
- Код: 712723
+380 (67) 273-25-01
Портативна батарея Power Bank Borofone BJ63A 10000mAh PD20W (бездротова зарядка)
Повербанк BOROFONE BJ63A Nimble PD20W - ідеальне рішення для активних користувачів, яким потрібне надійне джерело енергії в повсякденному житті та подорожах. З ємністю батареї 10000 мАг, цей потужний повербанк здатний швидко зарядити ваші пристрої, не турбуючись про розрядження батареї. Елегантний чорний дизайн додає нотку стилю, а компактні розміри роблять його зручним для носіння в кишені або сумці.
Переваги:
- Має ємність 10000mAh, що гарантує тривалий час роботи пристроїв
- Підтримка швидкої зарядки
- Наявність 1 порту Type-C, що здатний отримати живлення в обидві сторони
- Працює за принципом технології MagSafe. Він легко магнітиться до задньої стінки останнього iPhone і починає заряджати "в один дотик" за принципом бездротової зарядки
- Багаторівневий захист від замикання і перегріву забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали з яких виготовлений PowerBank
- Зарядка павербанку через роз'єм Type-C
Характеристики:
- Бренд: BOROFONE
- Модель: BJ63A
- Ємність: 10000mAh
- Номінальна ємність: 5500mAh
- Вхід Type-C: 18W
- Вихід Type-C: 20W
- Вихід безпровідної зарядки: 5W/7.5W/10W/15W (MagSafe 7.5W)
- Загальний вихід: 5V/2A
- Розміри: 103x69x18 мм
- Вага: 173 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Особенности | Быстрая зарядка, Беспроводная зарядка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Функции зарядки | MagSafe |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 173 г |
| Высота | 18 мм |
| Длина | 103 мм |
| Ширина | 69 мм |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴





