Спиртний пальник Naturehike (NH18L001-T)
Надлегкий і міцний пальник Naturehike NH Alcohol Burner портативний і дуже простий у використанні. Є регулюючий клапан для контролю полум'я.Вбудоване кільце ущільнювача кришки для зберігання спирту.Має невелику вагу та компактно розміщується в рюкзаку. Металевий корпус витримує вагу 5 кг.
Характеристики:
- Тип палива: Спирт
- Витрата палива: 100 мл/год
- Розміри: 6.5х9.7 см
- Матеріал: латунь / алюмінієвий сплав / нержавіюча сталь
- Вага: 143 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.143 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал газовой горелки | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Спирт |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 65 мм |
| Ширина | 97 мм |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴




