
Універсальна мобільна батарея Power Bank Borofone BJ27A Pindar 20000mAh (Чорний) Q-STORE -shopping-without-problems-
979 ₴
- Нет в наличии
- Код: 712106
+380 (67) 273-25-01
Універсальна мобільна батарея Power Bank Borofone BJ27A Pindar 20000mAh
УМБ портативне зарядне Power Bank BOROFONE BJ27A Pindar обладнане 4 роз'ємами, що дозволяє одночасно заряджати до 2 гаджетів. Підходить для підзарядки смартфонів, планшетів, навушників, розумного годинника, ігрових консолей та інших невеликих гаджетів.
Спеціальний LED-індикатор показує, що залишився рівень заряду батареї, щоб ви могли визначити, коли потрібно зарядити батарею.
Портативний акумулятор має вбудований захист на 9 рівнях. Інтелектуальна система визначає тип підключеного пристрою та автоматично регулює силу струму. Отже, ваші гаджети захищені від перезарядки, надмірного нагріву, високої напруги, короткого замикання та електромагнітного випромінювання.
Місткість батареї становить 20000 мАг.
Характеристики:
- Місткість: 20000mAh 74Wh
- Номінальна ємність: 11800mAh
- Вхід: Micro USB/Type-C - 5V/2A
- Вихід: USB 1/2 – 5V/2.1A
- Загальний вихід: 5V/2.1A
- Індикатор: LED-індикатор
- Матеріал: ABS + PC вогнетривкий корпус + літій-полімерна батарея
- Розміри: 139 х 68 х 29 мм
- Вага: 435 г
- Колір: чорний
Комплектація:
- Зарядний пристрій
- Упаковка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 435 г |
| Высота | 29 мм |
| Длина | 139 мм |
| Ширина | 68 мм |
Информация для заказа
- Цена: 979 ₴




