Гамак одномісний Naturehike NH21DC011 (до 180 кг)
Гамак NH21DC011 - новинка від Naturehike для комфортного відпочинку. Дизайн гамака має спеціальну форму, завдяки якій людина утримується у певному положенні та не перекидається. Тканина на дотик дуже приємна та м'яка. Великою перевагою є здатність тканини пропускати повітря, при цьому вдасться запобігти запарюванню тіла. До комплекту входить все необхідне для надійного закріплення.
Тканини гамака – особливий матеріал, виготовлений із високоміцної поліефірної емалі із закріпленими під тиском кріпленнями. Має дуже високу зносостійкість. Він може витримати велике навантаження до 180 кг, розрахований на розміщення однієї особи.
Завдяки особливим властивостям тканини таким гамаком можна користуватися дітям та дорослим. Не варто турбуватися про швидке зношування та розрив тканини.
Гамак слід підвішувати на прольоті близько 3 м. Достатньо двох дерев або інших міцних точок кріплення. Закріпити на них гамак можна за допомогою мотузок і карабінів, що є в комплекті. Відстань над ґрунтом становить 50 см.
Такий гамак можна приймати в похід, що ідеально підійде для туризму, кемпінгу, велотуризму.
Особливості:
- оснащений вбудованою кишенею, яка використовується для швидкого пакування;
- розмір 290x148 см;
- вага – 600г;
- стійкий до розриву матеріал;
- висока міцність при малій вазі;
- вологостійкий;
- простота закріплення та легкість згортання;
- подвійний шов для збільшення міцності;
- сезонність: весна, літо, осінь.
Кольори у наявності: Оливковий, Помаранчевий, Блакитний
наявність кольору уточнюйте у менеджера-консультанта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 180 кг |
| Материал ложа | полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип гамака | Одноместный |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Цвет | Оливковый |
| Ширина ложа | 148 мм |
| Габаритные размеры гамака | |
| Вес | 0.6 кг |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Комплектация гамака | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
- Цена: 970 ₴



