Кемпінговий акумуляторний ліхтар LM-3602 (XHP 30+3xLamp) + сонячна панель + Power Bank (2 режими)
Ліхтар для туризму, кемпінгу LM-3602 забезпечує працездатність різних гаджетів, якщо Ви знаходитесь далеко від стаціонарних джерел електроенергії. Крім цього, він забезпечує освітлення в темний час доби за рахунок двох ліхтарів на корпусі.
Портативна універсальна сонячна система з можливістю заряджання від 220В або від сонячної панелі. Ви можете використовувати вбудований акумулятор великої ємності для легкого заряджання електронних продуктів, а також заряджати мобільні телефони, MP3, MP4, цифрові камери та інші електронні продукти завдяки функції PowerBank.
Характеристика:
- Акумуляторна освітлювальна станція із сонячною панеллю та додатковими виносними лампочками
- Матеріал ліхтарика: пластик.
- Джерело світла: Cree XHP 30+3шт. виносні лампи.
- Кількість режимів роботи: 2 режими. + Додаткове освітлення від 1 до 3 піносних ламп + працює як PowerBank
- Розміри: загальні розміри з урахуванням ручки 175х130х56 мм.
- Живлення: Працює від вбудованого LiFePO4 акумулятора 3.4V/5000mAh. Заряджання відбувається через USB-кабель або сонячну панель. Є функція PowerBank.
Комплектація:
- Станція,
- кабель-розгалужувач,
- 3 шт. виносні лампи,
- виносна сонячна панель.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности фонаря | Зарядка для телефона |
| Состояние | Новое |
| Тип заряда | Солнечные батареи, USB |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 17.5 см |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Толщина | 5.6 мм |
| Ширина | 13 см |
Информация для заказа
- Цена: 949 ₴



